5 دلیلی که هر کسب و کاری به وب سایت نیاز دارد

5 دلیلی که هر کسب و کاری  به وب سایت نیاز دارد

آیا تجارت بدون وب سایت دارید؟
ما دلایلی را که شما ممکن است در برابر ایجاد یک وبسایت برای کسب و کار خود مقاومت کنید ، می دانیم: "من دانش فنی ندارم" ، " خیلی پرهزینه هست" ، "من وقت ندارم" یا بدتر "من به اندازه کافی کسب و کار دارم و نیازی ندارم " واقعیت این است ، شما نیازی به داشتن دانش فنی ندارید ، دستیابی به یک وب سایت حرفه ای برای تجارت شما می تواند ارزان و آسان باشد و حتی ساده تر از آن ,نداشتن یک وب سایت موجب صرف هزینه و وقت زیادی برای شماست.
81٪ از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و فروش در یک تجارت یا خدمات در اینترنت تحقیق می کنند. 25.92 میلیون نفر هستند که به طور آنلاین در جستجوی مشاغل هستند. با این حال ، 46٪ از صاحبان کسب و کار هنوز وبسایتی ندارند ودلیل شماره 1 برای عدم داشتن وب سایت را ذکر کرده اند. 
هنوز مطمئن نیستید که کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد؟ خواندن را ادامه دهید ...

1. داشتن وب سایت مشتریان جدیدی را به سمت کار شما جذب می کند و درآمد بیشتری کسب می کند.
ما این آمار را خیلی دوست داریم ، ما آن را دوبار ذکر می کنیم: 81٪ از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و فروش ، مشاغل یا خدمات آنلاین را جستجو می کنند. اگر وب سایتی ندارید ، هیچ فرصتی برای گرفتن سهمی از این بازار ندارید.
وب سایت شما حتی در صورت عدم دسترسی ، می تواند 24/7/365 در دسترس باشد. یک وب سایت به عنوان وکیل مدافع "همیشه فعال" شما در طول و خارج از ساعات اداری عمل می کند.
وب سایت ها به شما کمک می کنند تا تعداد بیشتری از مراجعه های موجود خود را تغییر دهید ، زیرا اکثر مردم تحقیقات خود را انجام می دهند و شما را در برابر رقبای خود جمع می کنند.
2. به سادگی با داشتن یک وب سایت اعتبار فوری به تجارت خود بیفزایید.
مشتری قرن بیست و یک شکاک است. در حقیقت ، 56٪ از مردم اظهار داشتند که به یک تجارت بدون وب سایت اعتماد نخواهند کرد. داشتن یک وب سایت خوب ، فوراً اعتبار شما را به عنوان یک تجارت مشروعیت افزایش می دهد.
برداشت های اول به حساب می آیند ، و وب سایت ها به شما امکان می دهند با یک معرفی خوب برای تجارت خود ، تصور بسیار خوبی ایجاد کنید.
یک وب سایت می تواند به شما نشان دهد تخصص شما و موقعیت بهتر کسب و کار شما. یک وب سایت می تواند ابزار شماره یک شما برای ایستادگی در جمع باشد.
3. آنقدرها هم که فکر می کنید سخت یا گران نیست.
برای به دست آوردن یک وب سایت نیازی به فن آوری اطلاعات ندارید. بسیاری از شرکت های توسعه وب فرآیندهای قراردادی بسیار ساده دارند که این روند را سریع و بدون دردسر برای شما رقم می زند.
این می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. وب سایت ها نسبت به هر شکل دیگری از تبلیغات ، بازده بهتری از سرمایه گذاری ارائه می دهند. اگر قصد دارید تجارت خود را به بازار عرضه کنید ، یک وب سایت باید اولویت اول شما باشد.
با سرمایه گذاری نسبتاً کم برای داشتن یک وب سایت تجاری مشتریان جدید خواهید  داشت وتبدیل به برند خواهید شد.
4- داشتن یک وب سایت در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.
این که شما در تجارتتان برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه از  ایمیل ، برقراری تماس و یا ارسال پیشنهادات استفاده می کنید  زمان برهستند. وب سایت شما می تواند با ارائه پاسخ به سؤالات و سوالات متداول مشتری ، در زمان شما صرفه جویی کند. این برای شما چه معنی دارد؟ می توانید وقت خود را صرف انجام کارهای با ارزش تر کنید.
5- خود را در موقعیت خود قرار دهید و در کنترل برند خود باشید.
یک وب سایت به عنوان بستری برای پیام رسانی شما عمل می کند و درک آنلاین از شغل خود را به شکلی که کانال های رسانه های اجتماعی شما قادر به ارائه آن نیستند شکل می دهد.
این پلتفرم به شما امکان می دهد موقعیت خود را در بازار قرار دهید تا مشتری دقیقی را که به دنبال آن هستید بگردید.
بسیاری از صاحبان کسب و کار بصورت آنلاین ، گاه ناآگاهانه و یا منفی مورد نظر خواهی قرار میگیرند. این چگونه بر شما تاثیر دارد؟ 79٪ کاربرانی که نظرات آنلاین را می خوانند ، به آنها اعتقاد دارند. با ارسال توصیفات مثبت خود با آن منفی بجنگید.
بطورخلاصه ... شما به یک وب سایت نیاز دارید ، و داشتن آن ساده تر از همیشه است.
بنابراین ، با این حال ما معتقدیم که همه افراد به یک وب سایت احتیاج ندارند ، ما به شما نشان داده ایم که چرا هر کسب و کار و شغلی  به یک وب سایت نیاز دارد و فرصتی گسترده برای کمک به رشد تجارت شما وجود دارد.
اگر امروز می خواهید یک کار را انجام دهید تا به موفقیت کسب و کارتان کمک کنید ، این است که یک وب سایت را در اولویت خود قرار دهید.
طراحی وبسایت و اپلیکیشن گروه آرتین آماده ارائه ی خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

نوشتن نظروبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش