بهینه سازی موتورهای جستجو SEO

Search engine optimization) SEO) ، سئو یا سئو سایت یا بهینه سازی موتورهای جستجو ، در واقع پیروی از اصول و الگوریتمهای موتورهای جستجو بخصوص گوگل در طراحی و مدیریت سایت می باشد. فلذا این امر باعث می شود ، سایت نسبت به رقیبان در موضوع فعالیت آن ، برای موتورهای جستجو قابل فهم تر و شناخت سریعتری داشته باشد.
با رعایت هرچه بهتر قوانین و الگوریتمهای موتورهای جستجو باعث می شود سایت را در نتایج جستجویشان قرار داده و کاربرانی را برای بازدید به سایت هدایت نمایند. هرچه ترافیک بازدید افزایش یابد ، رتبه سایت افزایش یافته و آنرا در صفحات اولیه نتایج جستجو قرار می دهد ،  باید خاطر نشان کرد ، اکثر کسانی که موضوعی را جستجو می کنند در همان صفحه اول آنرا پیدا کرده و به صفحات بعدی مراجعه نمی کنند . پس هرچه رتبه سایت نسبت به رقیبانتان  بیشتر باشد در همان نتایج اولیه جستجو ، مورد بازدید کاربران قرار گرفته و آنها را تبدیل به مشتریان دائمی برای محصول یا خدمات شما می کند.
 

بهینه سازی موتورهای جستجو  SEO

وبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش