مفهوم بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی به فعالیت هایی اطلاق می شود که در بستر وب برای شناسایی یا شناساندن محصولات و خدمات به مشتریان بالقوه با استفاده از روش های نوین بازاریابی الکترونیکی صورت می گیرد. 
در بازاریابی اینترنتی مهمترین فرآیند ، راه اندازی یک وب سایت می باشد هرچند بدون راه اندازی وب سایت می توان تبلیغات کرد اما بدون داشتن یک وب سایت نمی توان بازاریابی موفقی را تجربه کرد. 
مهمترین عامل موفقیت در بازاریابی اینترنتی بازدید بالا می باشد یعنی با بازدید بالا می توان برای محصولات و خدمات خود مشتری جذب کرد بنابراین ترافیک ، با کسب درآمد در اینترنت رابطه مستقیمی دارد هرچقدر ترافیک سایت بالا باشد میزان بازدید سایت بیشتر و متناسب با آن درآمد هم بیشتر خواهد شد که البته این ترافیک بالا نیز خود موجب بالا آمدن رتبه سایت در موتورهای جستجو خواهد شد. 
قبل از بیان روش های بازاریابی در بستر وب باید خاطرنشان کرد که بازاریابی اینترنتی برای خود مزایا و معایبی دارد که از جمله مزایای آن محدود نبودن زمان و مکان برای معرفی و فروش محصولات یا خدمات در اینترنت می باشد همچنین از معایب آن می توان به عدم اعتماد کاربران به تبلیغات اینترنتی و ملاحظات امنیتی و محرمانه بودن اطلاعات کاربران اشاره کرد. 
بازاریابی اینترنتی خود شامل روشهایی است که در ذیل به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:
1 - بازاریابی با موتورهای جستجو (Search Engine Marketing )
2 - بازاریابی با شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing) 
3 - بازاریابی محتوا (Content Marketing)
4 - ویدئو مارکتینگ (Video Marketing) 
5 - ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)

 مفهوم بازاریابی اینترنتی

وبلاگ گروه آرتین

ارائه مطالب مفید و سودمند در زمینه طراحی سایت ، بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

درباره گروه فناوران آرتین

گروه فناوران آرتین با یک تیم با تجربه ، خدماتی چون طراحی سایت ، طراحی سیستم های اختصاصی تحت وب و تحت ویندوز و بهینه سازی سایت را بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ارائه می کند . این شرکت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های جدید برنامه نویسی توانسته با همت و پشتکار خود سیستم های پر قدرت و حرفه ای تحت وب همچون فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، صنعتی و سیستم های اختصاصی مورد نیاز کارخانجات را تولید و به عرصه فروش